شرایط و ضوابط استفاده

  • در زمان ثبت نام و ثبت آدرس تحویل  ، کاربر بایستی حداکثر دقت لازم جهت صحیح وارد کردن اطلاعات شخصی و آدرس دقیق و کدپستی انجام دهد و وارد کردن این اطلاعات به منزله مورد تایید بودن صحت اطلاعات توسط کاربر است تا در صورت بروز مشکل کاربر بتوان سفارش مورد نظر را رهگیری و مشکل را رفع نمود . درصورت وارد نمودن اطلاعات نادرست توسط کاربر عواقب احتمالی به عهده کاربر می باشد.

  •  وضعیت کلیه سفارشات از موقع ثبت درسایت تا آماده سازی و ارسال از طریق ایمیل و پیامک به اطلاع مشتریان رسانده خواهد شد.
توجه! درصورت ثبت موفق سفارش و واریز پول توسط خریدار در صورت عدم یا اتمام موجودی یا مشکل در تامین محصول ، حتی بعد از خرید مشتری ، فروشگاه اسپارو حق لغو یا کنسل کردن سفارش و بازگرداندن مبلغ سفارش به خریدار را دارا میباشد.
  •  درصورت بروز خطا در قیمت گذاری محصول با وجود ثبت موفق سفارش توسط مشتری این حق برای فروشگاه اسپارو وجود دارد که سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری را لغو کند یا این که مشتری با هماهنگی با کارشناسان فروش اسپارو پس از تصحیح قیمت کالا مابقی مبلغ سفارش را واریز نمایند در غیر این صورت مبلغ سفارش پس از اعلام شماره کارت توسط مشتری به حساب ایشان بازگردانده می شود.

توجه فرمایید اطلاعات وارد شده بایستی با کارت شناسایی و کارت بانکی تطابق داشته باشد تا ارائه خدمات به درستی صورت گیرد .

جهت ارائه فاکتور به نام شخص حقیقی یا حقوقی بایستی بنام همان شخص یا شرکت مورد نظر ثبت نام انجام دهید در غیر این صورت امکان تغییر مشخصات فاکتور وجود ندارد.

  •  افزودن کالا به سبد خرید به معنای رزرو و نگه داری آن کالا برای کاربر نیست و تا قبل از ثبت نهایی و پرداخت وجه ، هیچ حقی برای کاربر ایجاد نمی کند و امکان اتمام موجودی و تغییر قیمت کالا وجود دارد

حریم خصوصی


حق مادی و معنوی تمامی مطالب و عکس ، مقالات ، گرافیک ها و محتوای قرارگرفته برروی سایت برای اسپارو بوده و استفاده بدون کسب اجازه یا ذکر نام منبع شرعا حرام و پیگرد قانونی دارد.

تنها مرجع ارتباط با مشتریان و اطلاع رسانی فروشگاه اسپارو وبسایت sparrowsp.com و ایمیل info@sparrowsp.com و شبکه های اجتماعی و تلفن ها و اطلاعات ثبت شده در درباره ی ما در پاورقی وبسایت می باشد.